جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در ساوه

   
  سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساوه گفت: انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در ساوه تشکیل می شود.
   
   نصرت الله موسوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مرکزی، تشکیل این انجمن را با توجه به سیاست وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان دانست و مردم را به عضویت در انجمن حمایت از مصرف کنندگان دعوت کرد.
   
   وی بیان کرد: انجمن، تشكل غير دولتي، غيرانتفاعي و غير سياسي است كه با هدف حمايت از مصرف كنندگان و در چهارچوب قانون حمايت از حقوق مصرف كنندگان با مشاركت آحاد مردم تشكيل مي شود و مطابق اساسنامه مصوب شوراي عمومي موسس انجمن نسبت به پيگيري مطالبات مصرف كنندگان و ساير تكاليف قانوني را اقدام مي کند.
   
   وی ايجاد بستر مناسب جهت اجراي سياست‌ها، برنامه‌ها و مقررات مربوط به حقوق مصرف‌کنندگان ، اشاعه فرهنگ رعايت حقوق مصرف کنندگان و تثبيت و تعميق آن در بين گروههاي مختلف جامعه به ويژه تبيين وظايف و تکاليف کليه عرضه کنندگان، پيگيري در جهت استيفاء حقوق مصرف کنندگان و شناسايي و جلوگيري از ايجاد هر گونه تباني، انحصار و تحميل شرايط از سوي عرضه کنندگان کالا و خدمات که سبب کاهش عرضه، پايين آمدن کيفيت يا افزايش قيمت گردد را از اهداف تشکیل این انجمن برشمرد و اظهار کرد: انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده در هر شهرستان با مشارکت اقشار مختلف مردمی شکل می گیرد و در نتیجه انتخابات هیئت مدیره برگزیده می شود.
   
  این مقام مسوول خاطر نشان کرد: كليه آحاد مردم با رعايت مواد مندرج در اساسنامه انجمن شهرستان به دفتر مجمع عمومي موسس انجمن واقع در اداه صنعت، معدن و تجارت شهرستان مراجعه و نسبت به ثبت نام و عضويت در انجمن اقدام کند.
   
   موسوی تصریح کرد: انجمن حمايت از حقوق مصرف كنندگان پس از تشكيل شدن بر اساس شرايط مندرج در اساسنامه مصوب وظايفي را عهده دار مي باشند كه برگرفته از قانون حمايت از حقوق مصرف كنندگان است. 

  این مطلب تا کنون 39 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 4 مرداد 1392
  منبع
  برچسب ها : مصرف ,انجمن ,حقوق ,کنندگان ,كنندگان ,حمایت ,حقوق مصرف ,مصرف کنندگان ,مصرف كنندگان ,انجمن حمایت ,صنعت، معدن ,
  انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در ساوه

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر